‘Etkinlik’

ASES 2010 (Aviyonik ve Sistem Entegrasyon Sempozyumu)

26 Ekim 2009

Ne Zaman: Thu Apr 29, 2010 to Fri Apr 30, 2010  Yer: Hava Harp Okulu, Bakırköy İstanbul Referans: http://www.hho.edu.tr/ases2010/index.html

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

Karbon Piyasaları Konferansı

24 Eylül 2009

Ne Zaman: Tue Sep 29, 2009 to Wed Sep 30, 2009  Yer: Mövenpick Otel İstanbul

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

CeBIT Bilişim Eurasia

23 Eylül 2009

Ne Zaman: Wed Oct 7, 2009 to Sun Oct 11, 2009  Yer: Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

Uluslararası Enerji Kongresi 2009

19 Ağustos 2009

Ne Zaman: Thu Oct 8, 2009 to Fri Oct 9, 2009  Yer: Ankara, Sheraton Referans: http://www.enerji2009.org

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

TÜBİTAK Formula-G ve Hidromobil Yarışları

26 Temmuz 2009

Ne Zaman: Wed Jul 8, 2009 to Thu Jul 9, 2009  Yer: İzmir Otomobil Kulubü Yarış Pisti‎ Referans: http://www.biltek.tubitak.gov.tr/yarislar/

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

Yeditepe Uluslararası Uzgörü Araştırma Konferansı

24 Temmuz 2009

Ne Zaman: Fri Sep 4, 2009 to Sun Sep 6, 2009  Yer: Yeditepe Üniversitesi, İstanbul, Türkiye Referans: http://marc.yeditepe.edu.tr/yircof09.htm

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

Bilişim Kurultayı 2009

9 Temmuz 2009

Ne Zaman: Wed Nov 18, 2009 to Fri Nov 20, 2009  Yer: Rixos Grand Ankara Referans: http://www.tbd.org.tr/bilisim09/

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

ASES 2009 (Aviyonik ve Sistem Entegrasyon Sempozyumu)

8 Temmuz 2009

Ne Zaman: Thu Nov 19, 2009 to Fri Nov 20, 2009  Yer: Hava Harp Okulu - İstanbul Referans: http://www.hho.edu.tr/ases2009/index.html

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

2. Deniz Sistemleri Semineri

8 Temmuz 2009

Ne Zaman: Mon Oct 12, 2009 Yer: ODTÜ KKM Referans: Kaynak: http://www.betoner.com.tr

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

3. Madencilik ve Çevre Sempozyumu

7 Haziran 2009

Ne Zaman: Thu Jun 11, 2009 to Fri Jun 12, 2009  Yer: Ankara, MTA Referans: http://www.maden.org.tr/etkinlikler/mcs/

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

4′ncü Uluslararası Uzay Teknolojilerindeki Son Gelişmeler Konferansı

3 Haziran 2009

Ne Zaman: Thu Jun 11, 2009 to Sat Jun 13, 2009  Yer: istanbul, harbiye Referans: http://www.rast.org.tr/ocs/index.php/rast2009/rast2009

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

Eskişehir’de Patent Günleri

25 Mayıs 2009

Ne Zaman: Mon Jun 1, 2009 to Tue Jun 2, 2009  Yer: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Referans: Kaynak: http://www.tpe.gov.tr/portal/default2.jsp?sayfa=703&haber=808

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

CEM’09 Computational Electromagnetics International Workshop

5 Mayıs 2009

Ne Zaman: Mon Jul 20, 2009 to Thu Jul 23, 2009  Yer: İzmir Referans: http://www.cem.bilkent.edu.tr/CEM09.html

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

15.Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı

22 Nisan 2009

Ne Zaman: Wed May 13, 2009 to Fri May 15, 2009  Yer: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Referans: http://www.icci.com.tr

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

Üniversite – Sanayi İşbirliği Ulusal Kongresi

22 Nisan 2009

Ne Zaman: Thu May 7, 2009 to Fri May 8, 2009  Yer: Eskişehir, Anadolu Üniversitesi Referans: http://www.seramikarastirma.com.tr

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

IDEF 09 Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı

22 Nisan 2009

Ne Zaman: Mon Apr 27, 2009 to Thu Apr 30, 2009  Yer: İstanbul, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Referans: http://www.idef07.com

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

İtalyan Çevre Teknolojileri İkili Görüşmeleri

22 Nisan 2009

Ne Zaman: Thu May 21, 2009 to Fri May 22, 2009  Yer: İstanbul, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Referans: http://www.iceistanbul.com

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

İtalyan Çevre Teknolojileri İkili Görüşmeleri

22 Nisan 2009

Ne Zaman: Thu May 21, 2009 to Fri May 22, 2009  Yer: İstanbul, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Referans: http://www.iceistanbul.com

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

Patent, Parka, Tasarım ve İnovasyon Zirvesi

22 Nisan 2009

Ne Zaman: Fri May 22, 2009 to Sat May 23, 2009  Yer: İstanbul, Swissotel Referans: http://www.bosphorusconferences.com/index.php/component/content/article/210

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum

Doğa ve Edebiyat Paneli 17 Nisan’da

9 Nisan 2009

PEN 22 Nisan Dünya Günü'nü kutlamak amacıyla 17 Nisan akşamı (19:30-21.00) yapılacak olan Doğa ve Edebiyat Paneli, yazar, eleştirmen, doğa korumacıları ve aktivistleri bir araya getiriyor.

Kategori: Duyurular  |  0 Yorum