Tekim Akademi

26 Nisan 2016

 

Tekim Akademi

TEKİM Akademi, TEKİM- Teknolojik ve Kurumsal İşbirliği Merkezi tarafından sunulan çeşitli düzeylerdeki profesyonel eğitim hizmetlerini içermektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen info[at]tekim.com.tr adresine mesaj gönderiniz.

Eğitim Programları
Eğitim programları aşağıdaki başlıklar altında gruplanmış olup, her bir programda, çeşitli alt bilgi alanlarında, giriş düzeyi, gelişmiş düzey ve ileri düzey eğitim paketleri mevcuttur.

 • Teknoloji Yönetimi
 • Yenileşim (İnovasyon) Yönetimi
 • ArGe ve Mühendislik Yönetimi
 • Sistem Mühendisliği ve Yönetimi
 • Program ve Proje Yönetimi
 • İş Süreçleri Yönetimi ve Otomasyonu
 • Stratejik Yönetim

Eğitimlerimiz uygulama ağırlıklı, yüz yüze eğitimlerdir. Genelde kurum ve kuruluşlara özel eğitimler şeklinde düzenlenmektedir. Bu çerçevede, mevcut eğitim programlarına, kurum ve kuruluşların ya da üçüncü tarafların mevcut eğitim programları dahil edilerek özelleştirilmiş eğitim paketleri oluşturulabilmektedir. Kurum ve kuruluşlara özel eğitimler hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Gelen talepler doğrultusunda, belirli konularda genel katılıma açık eğitim düzenleme çalışmalarımız sürmektedir. Bu kapsamdaki güncel eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

TEKİM Destekleri
Aşağıdaki hizmetler, Tekim Akademi eğitimlerini desteklemek ve kurumsal yararlanıcıların eğitim programlarının etkinliğini artırmak amacıyla TEKİM üzerinden ayrıca sağlanabilir.

Seminer Desteği
İsteyen kurumsal yararlanıcılara, ilgili eğitimleri desteklemek amacıyla, yönetici seminerleri hazırlanmaktadır. Hızlandırılmış eğitim niteliğindeki bu seminerlerde, personeli eğitime katılan yöneticiler, eğitim kapsamı, anlatılan konular ve gerçekleştirilen uygulamalar hakkında bilgilendirilmektedir.

Sınav Desteği
İstenirse, eğitim alan kurum ya da kuruluş bünyesinde, yüz yüze eğitim ya da seminer sonrası sınav gerçekleştirme ve sınav değerlendirme hizmeti sağlanmaktadır. Birden fazla eğitime katılan yararlanıcılar için başarı her düzeyde ayrı ayrı belirlenerek, yararlanıcı kurum ve kuruluşların eğitim ve kariyer yönetim programlarına doğrudan destek sağlanmaktadır.

Danışmanlık ve Rehberlik Destekleri
Kurumsal yararlanıcılar için, projeye, iş süreçlerine, fonksiyonel birimlere, çalışma ekiplerine ya da işletmeye özel danışmanlık ve uygulama rehberliği hizmeti sağlanmaktadır.

Olay Simülasyonu Tasarımı ve Uygulaması
Eğitim danışmanlık ve rehberlik hizmeti kapsamında istenirse, gerçek işletme ve proje yönetimi vakaları için, simülasyona dayalı danışmanlık, rehberlik ve eğitim çalışmaları, kurum ile birlikte tasarlanıp, gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntem özellikle, ileri teknolojili ürün geliştirme projelerinin planlama aşaması için öneriyoruz.

Eğitim Altyapısı Kurulum ve İşletme Desteği
İsteyen kurum ve kuruluşlara, kurumsal öğrenme ortamı ya da sanal öğrenme ortamı (ELE/VLE) kurma desteği sağlanmaktadır. Bu ortamlar kurum ve kuruluşların kendi bünyelerindeki BT altyapısı üzerine kurulabileceği gibi, tüm kurumsal yararlanıcılar için, bulut teknolojisiyle yazılım (SaaS) ya da platform (PaaS) hizmeti olarak da sunulabilmektedir. Ayrıca,  yapılacak lisans antlaşmaları çerçevesinde, TEKİM Akademi içeriğinin bu tür yerel ortamlarda kullanıma açılması mümkün olmaktadır.

Teknoport'da Benzer Yazılar:

 • Tekim Hizmetleri Güçlü yapılar güçlü temeller üzerine inşa edilir. Proje destek, danışmanlık, rehberlik ve eğitim hizmetlerimizle, işletmenizin ve projelerinizin başarısı için sizlerle birlikte çalışıyoruz......
 • Teknoport Kurumsal İş Çözümleri Teknoport Kurumsal İş Çözümleri, TEKİM Teknolojik ve Kurumsal İşbirliği Merkezi'nin, iş analizi ve kurumsal iş süreçleri ile bu süreçleri destekleyecek bilgi yönetimi ve yönetim bilgi sistemi altyapılarının kurulum hizmetleri paketidir....
 • Tekim Bülteni – Haziran 2012 Tekim Bülteni - Haziran 2012...
 • TSE’den ”Enerji Yönetim Sistemi Eğitimi” Türk Standardları Enstitüsü'nün (TSE) TS EN 16001 Enerji Yönetim Sistemi eğitim ve belgelendirme faaliyetlerine başladığı bildirildi....

Türk Basınından:

You've either entered a category ID that doesn't exist or have no feeds configured for this category. Edit the shortcode on this page with a category ID that exists, or go here and and get an ID that does exist in your admin panel.
Yorumlara ve pinglere kapalıdır.

“Tekim Akademi” için yorum sayısı: 0