Tekim Hizmetleri

26 Şubat 2015

 

Güçlü yapılar güçlü temeller üzerine inşa edilir. Proje destek, danışmanlık, rehberlik ve eğitim hizmetlerimizle, ArGe, Teknoloji ve Yenilik Yönetimi, Sistem Mühendisliği ve Kurum Mühendisliği, Yeni Ürün Geliştirme ve Mühendislik Yönetimi, Program ve Proje Yönetimi, Stratejik Kurumsal Yönetim, İş Süreçleri Yönetimi ve Otomasyonu, Bilgi Yönetimi ve Yönetim Bilgi Sistemleri alanlarında işletmenizin ve projelerinizin başarısı için sizlerle birlikte çalışıyoruz.

Kurumsal Yapılanma Projeleri Planlama ve Yönetimi, Bilgi Sistemleri Tedarik Projeleri Planlama ve Yönetimi, ArGe, Teknoloji ve Ürün Geliştirme Projeleri Yönetimi,   İşbirliği Platformları Kurulum ve Yönetimi, Bağımsız Sistem Doğrulama ve Geçerli Kılma (IVV) Desteği, Danışmanlık, Rehberlik ve Eğitim Hizmetleri ile Bağımsız Araştırma, Moderasyon ve Raporlama Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için www.tekim.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da info[at]tekim.com.tr adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Teknoport'da Benzer Yazılar:

  • Tekim Akademi Tekim Akademi TEKİM Akademi, TEKİM- Teknolojik ve Kurumsal İşbirliği Merkezi tarafından sunulan çeşitli düzeylerdeki profesyonel eğitim hizmetlerini içermektedir....
  • Teknoport Kurumsal İş Çözümleri Teknoport Kurumsal İş Çözümleri, TEKİM Teknolojik ve Kurumsal İşbirliği Merkezi'nin, iş analizi ve kurumsal iş süreçleri ile bu süreçleri destekleyecek bilgi yönetimi ve yönetim bilgi sistemi altyapılarının kurulum hizmetleri paketidir....
  • Tekim Bülteni – Haziran 2012 Tekim Bülteni - Haziran 2012...
  • 2. Deniz Sistemleri Semineri 2nci Deniz Sistemleri Semineri 12 Ekim 2009 tarihinde ODTÜ KKM’de gerçekleştirilecek...

Türk Basınından:

You've either entered a category ID that doesn't exist or have no feeds configured for this category. Edit the shortcode on this page with a category ID that exists, or go here and and get an ID that does exist in your admin panel.
Yorumlara ve pinglere kapalıdır.

“Tekim Hizmetleri” için yorum sayısı: 0